Wodoodporna torba na laptopa 16", teczka biznesowa z ochroną RFID firmy KROSER

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7124
  • Producent: KROSER
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godz.
  • szt.
  • Cena netto: 234,96 zł / szt. 289,00 zł / szt.

Kolekcja: KROSER

MODEL:  torba na laptop 16" DE-TAM-2843 z ochroną RFID

TORBA Kroser 16"   idealnie nadaje się do użytku codziennego, do biura lub na wyjazd służbowy, pomieści wszystkie potrzebne ci materiały

Charakterystyka torby Kroser

* Materiał: Wysokiej jakości Canvas Poly, który jest trwały i przyjazny dla środowiska.

* Torba posiada Funkcję ochrony tożsamości, czyli wbudowane zabezpieczenia RFID przeciw skanowaniu dokumentów, kart kredytowych, danych zakodowanych w paszportach i innych dokumentach

* Posiada aż 3 komory i 1 płaską kieszeń:

* Bez problemu pomieści laptopa 16 cali, w kieszeni tej znajduje się również kieszonka na tablet oraz przegródki na akcesoria jak mysz, zasilacz

* Przednia mniejsza organizacyjna kieszeń pomieści wszystkie małe akcesoria, dokumenty, portfel, klucze, karty kredytowe,power bank, bilety, telefon komórkowy itp.

* Z przodu mała płaska kieszeń na podręczne drobiazgi

* Torba posiada komfortowy, wygodny w użytkowaniu odpinany pas umożliwiający noszenie na ramieniu, oraz wygodne miękkie rączki

* W razie potrzeby pojemność torby można powiększyć poprzez rozsunięcie zamka specjalnej komory

* Wysoki komfort: Dzięki specjalnemu paskowi torbę można łatwo przymocować do wózka bagażowego (walizki), co zapewnia wygodę podczas podróży.

* Zastosowanie: Podróż, Praca, Do biura, do szkoły, na uczelnię, wyjazd służbowy


 

Firma KROSER, specjalizuje się w produkcji, jak i dystrybucji wysokiej klasy biznesowych toreb i plecaków na laptopy. Produkty z charakterystycznym logiem (napis czarny Kroser ) dostępne są na rynkach prawie całego świata.

Torby i plecaki na laptopa KROSER to produkty które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Ich wymiary i system funkcjonalnych organizerów powodują, że zmieści wszystkie potrzebne rzeczy np. laptop, telefon, portfel, klucze, dokumenty, odzież i wiele innych rzeczy.

Logo producenta z przodu produktu jest świadectwem najwyższej jakości wykonania i funkcjonalności oraz gwarantem że jest to produkt oryginalny o wysokich walorach użytkowych.

Jeśli więc szukasz najlepszej, wytrzymałej torby czy plecaka biznesowego do pracy czy na wyjazdy służbowe, to te produkty stanowią dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Parametry torby:

* szerokość: 41,9cm

* wysokość: 30,5 cm

* głębokość: 12,7 cm

* Wymiary komory na laptop: 39,6 cm

* waga: 0,9 kg

* materiał: wodoodporny Canvas Poly

* kolor: czarny